Module Filter (7.x-1.6) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Administration
sk: Administrácia

en: Version
sk: Verzia

en: Required
sk: Povinné

en: Name
sk: Názov

en: All
sk: Všetky

en: Throttle
sk: Urýchlenie

en: Other
sk: Ostatné

en: Tabs
sk: Záložky

en: incompatible
sk: nekompatibilný

en: Incompatible with this version of Drupal core
sk: Nekompatibilný s touto verziou jadra Drupalu

en: This version is incompatible with the !core_version version of Drupal core.
sk: Táto verzia je nekompatibilná s verziou !core_version jadra Drupalu.

en: Incompatible with this version of PHP
sk: Nekompatibilný s touto verziou PHP

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
sk: Tento modul požaduje PHP verziu @php_required a je nekompatibilný s PHP verziou !php_version.

en: Unavailable
sk: Nedostupné

en: administer module filter
sk: spravovať filter modulov

en: Filter the modules list.
sk: Filtrovať zoznam modulov.

en: Requires: !module-list
sk: Požaduje: !module-list

en: Required by: !module-list
sk: Požadované modulmi: !module-list
