Module Filter (7.x-1.6) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Administration
vi: Quản lý

en: Version
vi: Phiên bản

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Name
vi: Tên

en: All
vi: Tất cả

en: Other
vi: Khác

en: incompatible
vi: không tương thích

en: Incompatible with this version of Drupal core
vi: Không tương thích với phiên bản nhân Drupal hiện tại.

en: This version is incompatible with the !core_version version of Drupal core.
vi: Phiên bản này không tương thích với phiên bản !core_version của nhân Drupal.

en: Incompatible with this version of PHP
vi: Không tương thích với phiên bản PHP

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
vi: Module này đòi hỏi PHP phiên bản @php_required và không tương thích với PHP phiên bản !php_version.

en: Unavailable
vi: Không có sẵn

en: Requires: !module-list
vi: Yêu cầu: !module-list

en: Required by: !module-list
vi: Cần thiết bởi: !module-list
