Module Filter (7.x-1.4) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Version
az: Versiya

en: Required
az: Tələb olunur

en: Name
az: Ad

en: All
az: Hammısı

en: Tabs
az: Tablar

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama
