Module Filter (7.x-1.7) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Version
ur: ورژن

en: Required
ur: درکار

en: Name
ur: نام
