Module Filter (7.x-2.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Version
cy: Fersiwn

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Name
cy: Enw

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: All
cy: I gyd

en: Update available
cy: Diweddariad ar gael

en: Update status
cy: Diweddaru statws

en: Recent
cy: Diweddar
