Module Filter (7.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: Version
lt: Versija

en: Required
lt: Privalomas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: All
lt: Visi

en: Update available
lt: Atnaujinimas prieinamas

en: Update status
lt: Apklausos būsena

en: New
lt: Naujas

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Unavailable
lt: Neįmanoma

en: Filter list
lt: Filtruoti sąrašą

en: Requires: !module-list
lt: Reikia: !module-list

en: Required by: !module-list
lt: Reikalingas: !module-list

en: Filter list by module. Use the query operator "perm" to filter by permission, e.g., perm:access.
lt: Filtruokite sąrašą pagal modulį. Naudokite operatorių "perm" filtruoti pagal leidimą, pvz.: perm:access.
