Module Filter (7.x-2.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (60 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Administration
nl: Beheer

en: Version
nl: Versie

en: Required
nl: Verplicht

en: Name
nl: Naam

en: Unknown
nl: Onbekend

en: All
nl: Alle

en: Update available
nl: Nieuwe versie beschikbaar

en: Update status
nl: Update Status

en: Recent
nl: Recente

en: New
nl: Nieuwe

en: Security update
nl: Veiligheidsupdate

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Unavailable
nl: Niet beschikbaar

en: Ignored from settings
nl: Genegeerd door instellingen

en: Filter list
nl: Lijst filteren

en: Module filter
nl: Modulefilter

en: Filter the modules list.
nl: Filter de lijst van modules.

en: No results
nl: Geen resultaten

en: clear
nl: leegmaken

en: Requires: !module-list
nl: Vereist: !module-list

en: Required by: !module-list
nl: Vereist voor: !module-list

en: Administer Module Filter
nl: Module Filter beheren

en: Configure how Module Filter performs.
nl: Het gedrag van Module Filter instellen.

en: Settings used with the tabs view of the modules page.
nl: Instellingen gebruikt door de tabblad-weergave van de modulepagina.

en: Number of enabled modules
nl: Aantal ingeschakelde modules

en: Display the number of enabled modules in the active tab along with the total number of modules.
nl: Toon zowel het aantal ingeschakelde modules in het actieve tabblad als het totaal aantal modules.

en: Set focus to filter field on page load
nl: De focus op het filterveld plaatsen wanneer de pagina wordt geladen

en: Currently has no affect when using Overlay module.
nl: Heeft op dit moment geen invloed wanneer de Overlay-module gebruikt wordt.

en: Enhance the modules page with tabs
nl: De pagina uitbreidingen verbeteren met tabbladen

en: Alternate tabbed theme that restructures packages into tabs.
nl: Alternatief thema dat pakketten gegroepeerd in tabbladen weergeeft.

en: Visual aids
nl: Visuele hulpmiddelen

en: When enabling/disabling modules, the module name will display in the tab summary.<br />When filtering, a count of results for each tab will be presented.
nl: Bij het in- en uitschakelen van modules zal de naam van de module in de samenvatting getoond worden.<br />Wanneer er gefilterd wordt, zal het aantal resultaten voor elk tabblad gepresenteerd worden.

en: Hide tabs with no results
nl: Tabbladen zonder resultaten verbergen

en: When a filter returns no results for a tab, the tab is hidden. This is dependent on visual aids being enabled.
nl: Wanneer een filter geen resultaten teruggeeft, wordt het tabblad niet getoond. Hiervoor moeten visuele hulpmiddelen zijn ingeschakeld.

en: For sites with lots of tabs, enable to help keep the 'Save configuration' button more accessible.
nl: Schakel deze in, om op sites met vele tabbladen, de 'Configuratie opslaan' knop toegankelijk te houden.

en: Use URL fragment
nl: URL-fragment gebruiken

en: Use URL fragment when navigating between tabs. This lets you use the browsers back/forward buttons to navigate through the tabs you selected.
nl: Gebruik URL-fragment bij het navigeren tussen tabbladen.  Hierdoor kunt u de vorige/volgende knoppen van de browser gebruiken bij het navigeren tussen geselecteerde tabbladen.

en: When the Overlay module is enabled this functionality will not be used since overlay relies on the URL fragment.
nl: Wanneer de Overlay-module is ingeschakeld, zal deze functionaliteit niet gebruikt worden, omdat deze van het URL-fragment afhankelijk is.

en: Use switch instead of checkbox
nl: Schakelaar i.p.v. keuzevakje gebruiken.

en: This is purely cosmetic (at least for now). Displays a ON/OFF switch rather than a checkbox to enable/disable modules.<br /><strong>Modules will not actually be enabled/disabled until the form is saved.</strong>
nl: Dit is puur cosmetisch (voor nu). Toont een aan/uit schakelaar in plaats van een keuzevakje om modules in- en uit te schakelen.<br /><strong>Modules zullen in werkelijkheid niet in- of uitgeschakeld worden tot het formulier opgeslagen is.</strong>

en: Track recently enabled/disabled modules
nl: Recentelijk in- en uitgeschakelde modules volgen.

en: Adds a "Recent" tab that displays modules that have been enabled or disabled with the last week.
nl: Voegt een 'Recente'-tabblad toe, dat modules toont die de afgelopen week in- of uitgeschakeld zijn.

en: Remember the last selected filter.
nl: Laatst geselecteerde filter onthouden.

en: When enabled, the last state (All, Update available, Security update, Unknown) will be remembered.
nl: Indien ingeschakeld zal de laatste status (Alle, Beschikbare updates, Beveiligingsupdate, Onbekend) onthouden worden.

en: The module %name is enabled and thus this setting will have no affect.
nl: De module %name is ingeschakeld en daarom zal deze instelling geen invloed hebben.

en: Page actions
nl: Pagina-acties

en: Filter list by module. Use the query operator "perm" to filter by permission, e.g., perm:access.
nl: Filter lijst op module. Gebruik de query operator 'perm' om te filteren op permissies, bijv. perm:access.

en: Configure how the modules page looks and acts.
nl: Configureer de weergave en werking van de modulepagina.

en: Modules installed within the last week.
nl: Modules geïnstalleerd in de afgelopen week.

en: No modules added within the last week.
nl: Afgelopen week zijn er geen modules toegevoegd.

en: Modules enabled/disabled within the last week.
nl: In- en uitgeschakelde modules in de afgelopen week.

en: No modules were enabled or disabled within the last week.
nl: Afgelopen week zijn geen modules ingeschakeld of uitgeschakeld.

en: @enabled of @total
nl: @enabled van @total

en: Dynamically position Save button
nl: Dynamisch positioneren van Opslaan-knop

en: Remember active tab.
nl: Actief tabblad onthouden

en: When enabled, the active tab will be remembered.
nl: Indien ingeschakeld, zal het actieve tabblad onthouden worden.
