Module Filter (7.x-2.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Name
sr: Име
