Module Filter (7.x-2.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Administration
eo: Administrado

en: Version
eo: Versio

en: Required
eo: Bezonata

en: Name
eo: Nomo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: All
eo: Ĉiuj

en: Update available
eo: Ĝisdatigo disponebla

en: Update status
eo: Ĝisdata stato

en: Requires: !module-list
eo: Bezonas: !module-list

en: Required by: !module-list
eo: Bezonata de: !module-list
