Module Filter (7.x-2.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Version
eu: Bertsioa

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Name
eu: Izena

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: All
eu: Guztiak

en: Update available
eu: Eguneraketa eskuragarri

en: Update status
eu: Eguneratu egoera

en: Recent
eu: Berriki erabiliak

en: New
eu: Berriak

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Administer Module Filter
eu: Module Filter kudeatu.

en: Number of enabled modules
eu: Gaitutako moduluen kopurua

en: Set focus to filter field on page load
eu: Ezarri fokua iragazki eremuan orrialdea kargatzean.

en: Currently has no affect when using Overlay module.
eu: Gaur egun Overlay modulua erabiltzean ez du funtzionatzen.

en: Enhance the modules page with tabs
eu: Moduluen orrialdea hobetu ataletan banatuz

en: Alternate tabbed theme that restructures packages into tabs.
eu: Ataldun gai honek moduluak paketeetan bir antolatzen ditu.

en: Remember the last selected filter.
eu: Oroitu azkenekoz aukeratutako iragazkia.

en: When enabled, the last state (All, Update available, Security update, Unknown) will be remembered.
eu: Gaituta dagoenean azkenekoz erabilitakoak (Guztiak, Eguneraketa eskuragarri, Segurtasun eguneraketa, Ezezaguna)  erakutsiko ditu.

en: Configure how the modules page looks and acts.
eu: Konfiguratu nola izango den moduluen orrialdearen itxura eta jarduna.

en: No modules were enabled or disabled within the last week.
eu: Azken astean zehar ez dira moduluak gaitu edo desgaitu.
