Module Filter (7.x-2.0-alpha2) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Administration
is: Stjórnun

en: Version
is: Útgáfa

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Name
is: Nafn

en: Unknown
is: Óþekkt

en: All
is: Allt

en: Update available
is: Uppfærsla fáanleg

en: Update status
is: Uppfærslustaða

en: New
is: Nýtt

en: Security update
is: Öryggisuppfærsla

en: Tabs
is: Flipar
