Module Filter (7.x-2.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Version
ka: ვერსია

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Name
ka: სახელი

en: Unknown
ka: უცნობი

en: All
ka: ყველა

en: Update available
ka: განახლება შესაძლებელია

en: New
ka: ახალი
