Module Filter (7.x-2.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Administration
ro: Administrare

en: Version
ro: Versiune

en: Required
ro: Necesar

en: Name
ro: Nume

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: All
ro: Toate

en: Update available
ro: Actualizare disponibilă

en: Update status
ro: Starea actualizare

en: New
ro: Nou

en: Security update
ro: Actualizare de securitate

en: Tabs
ro: Taburi

en: Module filter
ro: Filtru module

en: Requires: !module-list
ro: Necesită: !module-list

en: Required by: !module-list
ro: Necesar pentru: !module-list
