Module Filter (7.x-2.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (59 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Version
uk: Версія

en: Required
uk: Обов’язкове

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Unknown
uk: Невідомо

en: All
uk: Все

en: Update available
uk: З'явилося оновлення

en: Update status
uk: Стан оновлення

en: Recent
uk: Останні

en: New
uk: Нові

en: Security update
uk: Оновлення безпеки

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Unavailable
uk: Недоступно

en: Ignored from settings
uk: Ігноровано з налаштувань

en: Filter list
uk: Фільтр списку

en: Module filter
uk: Фільтр модулів

en: Filter the modules list.
uk: Фільтрує список модулів.

en: No results
uk: Не знайдено

en: clear
uk: очистити

en: Requires: !module-list
uk: Вимагає: !module-list

en: Required by: !module-list
uk: Необхідний для: !module-list

en: Administer Module Filter
uk: Адміністрування Фільтра модулів

en: Configure how Module Filter performs.
uk: Налаштування роботи фільтра модулів.

en: Settings used with the tabs view of the modules page.
uk: Налаштування, котрі стосуються вигляду вкладок на сторінці модулів.

en: Number of enabled modules
uk: Кількість увімкнених модулів

en: Display the number of enabled modules in the active tab along with the total number of modules.
uk: Показувати кількість увімкнених модулів у активній вкладці поруч із загальною кількістю модулів.

en: Set focus to filter field on page load
uk: Встановити при завантаженні сторінки фокус на поле фільтра

en: Enhance the modules page with tabs
uk: Покращити сторінку модуля за допомогою вкладок

en: Alternate tabbed theme that restructures packages into tabs.
uk: Альтернативна тема з розподіленими по вкладками пакунками модулів.

en: Visual aids
uk: Візуальні підказки

en: When enabling/disabling modules, the module name will display in the tab summary.<br />When filtering, a count of results for each tab will be presented.
uk: При увімкненні/вимкненні модулів, назва модуля буде показана у підсумковій вкладці.<br />При фільтруванні буде показана загальна кількість знайдених результатів у кожній вкладці.

en: Hide tabs with no results
uk: Приховувати вкладки, в яких нічого не знайдено

en: When a filter returns no results for a tab, the tab is hidden. This is dependent on visual aids being enabled.
uk: Якщо фільтр нічого не знаходить у вкладці, вона приховується. Це налаштування залежить від увімкненості візуальних підказок.

en: For sites with lots of tabs, enable to help keep the 'Save configuration' button more accessible.
uk: Для сайтів з великою кількістю вкладок це налаштування допоможе завжди мати доступ до кнопки "Зберегти конфігурацію".

en: Use URL fragment
uk: Використовувати URL-фрагмент

en: Use URL fragment when navigating between tabs. This lets you use the browsers back/forward buttons to navigate through the tabs you selected.
uk: Використовувати фрагмент URL-адреси при переході між вкладками. Це дозволить користуватися кнопками кнопками браузера Назад/Вперед.

en: When the Overlay module is enabled this functionality will not be used since overlay relies on the URL fragment.
uk: При увімкненому модулеві Накладання ця функція не працює оскільки накладання залежить від фрагменту URL-адреси.

en: Use switch instead of checkbox
uk: Використовувати перемикач замість прапорця

en: This is purely cosmetic (at least for now). Displays a ON/OFF switch rather than a checkbox to enable/disable modules.<br /><strong>Modules will not actually be enabled/disabled until the form is saved.</strong>
uk: Швидше косметичне (принаймні зараз). Відображати перемикач ON/OFF замість прапорця вмикання/вимикання модулів. <br /><strong>Модулі не будуть вмикатися/вимикатися одразу, а лише після збереження форми.</strong>

en: Track recently enabled/disabled modules
uk: Відстежувати останні увімкнені/вимкнені модулі

en: Adds a "Recent" tab that displays modules that have been enabled or disabled with the last week.
uk: На сторінку додається вкладка "Останні", у якій відображуються модулі, котрі були увімкнені або вимкнені впродовж останнього тижня.

en: Remember the last selected filter.
uk: Запам’ятовувати останній обраний фільтр

en: When enabled, the last state (All, Update available, Security update, Unknown) will be remembered.
uk: Якщо увімкнено, останній стан (Все, З’явилося оновлення, Оновлення безпеки, Невідомо) буде запам’ятовано.

en: The module %name is enabled and thus this setting will have no affect.
uk: Модуль %name увімкнено і отже це налаштування не працюватиме.

en: Page actions
uk: Дії сторінок

en: Filter list by module. Use the query operator "perm" to filter by permission, e.g., perm:access.
uk: Фільтр переліку за модулем. Для фільтрації за повноваженням, використовуйте оператор запиту "perm", наприклад, perm:access.

en: Configure how the modules page looks and acts.
uk: Налаштуйте вигляд і роботу сторінки модулів.

en: Modules installed within the last week.
uk: Модулі, встановлені за останній тиждень.

en: No modules added within the last week.
uk: За останній тиждень жодних модулів не додавалося.

en: Modules enabled/disabled within the last week.
uk: Модулі, увімкнені/вимкнені за останній тиждень.

en: No modules were enabled or disabled within the last week.
uk: За останній тиждень жодних модулів не вмикалося і не вимикалося.

en: @enabled of @total
uk: @enabled з @total

en: Dynamically position Save button
uk: Динамічне позиціонування кнопки збереження

en: Remember active tab.
uk: Запам’ятати активну вкладку.

en: When enabled, the active tab will be remembered.
uk: Якщо увімкнено, активна вкладка буде запам’ятована.
