Module Filter (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Administration
ar: الإدارة

en: Links
ar: روابط

en: Required
ar: ضروري

en: Name
ar: الاسم

en: Unknown
ar: غير معروف

en: All
ar: الكل

en: Update available
ar: يوجد تحديث

en: Update status
ar: حالة التحديث

en: New
ar: جديد

en: Security update
ar: تحديث أمني

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Requires: !module-list
ar: تتطلب: !module-list

en: Required by: !module-list
ar: تتطلبها: !module-list
