Module Filter (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Name
el: Όνομα

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: All
el: Όλες

en: Update available
el: Διαθέσιμη ενημέρωση

en: Update status
el: Ενημέρωση κατάστασης λειτουργίας

en: Recent
el: Πρόσφατο

en: New
el: Δημιουργία

en: Security update
el: Ενημέρωση ασφαλείας

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Unavailable
el: Μη διαθέσιμο

en: Requires: !module-list
el: Εξαρτάται από: !module-list

en: Required by: !module-list
el: Απαιτείται από: !module-list
