Module Filter (7.x-2.0) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Links
ps: تړوني

en: Required
ps: غوښتى

en: Name
ps: نوم

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: All
ps: ټول

en: New
ps: نوی

en: Security update
ps: خونديتوب اوسمهالیز

en: Tabs
ps: ټوپونه
