Module Filter (7.x-2.0) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Links
te: లంకెలు

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Name
te: పేరు

en: Unknown
te: తెలియని

en: All
te: అన్నీ
