Module Filter (7.x-2.1) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Links
gu: કડીઓ

en: Required
gu: જરૂરી

en: Name
gu: નામ

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: All
gu: બધા
