Module Filter (7.x-2.1) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Administration
hr: Administracija

en: Version
hr: Inačica

en: Links
hr: Poveznice

en: Required
hr: Nužno

en: Name
hr: Naziv

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: All
hr: Svi

en: Update available
hr: Dostupne su nadogradnje

en: Update status
hr: Status ažuriranja

en: Recent
hr: Nedavni

en: Requires: !module-list
hr: Ovisno o: !module-list

en: Required by: !module-list
hr: Nužno za: !module-list
