Module Filter (7.x-2.1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Name
ht: Non

en: All
ht: Tout
