Module Filter (7.x-2.1) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: New
kn: ಹೊಸ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Unavailable
kn: ಲಭ್ಯವಿಲ್ಲ

en: No results
kn: ಯಾವುದೆ ಫಲಿತಾಂಶ ಇಲ್ಲ
