Module Filter (7.x-2.1) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Version
ku: وەشان

en: Required
ku: پێویستە

en: Name
ku: ناو

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: All
ku: هەموو

en: Update available
ku: نوێکردنەوە هەیە

en: clear
ku: پاک بکەوە

en: Requires: !module-list
ku: پێویستی هەیە بە: !module-list

en: Required by: !module-list
ku: پێویستە لەلایەن: !module-list
