Module Filter (7.x-2.1) - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Administration
tr: Yönetim

en: Version
tr: Sürüm

en: Links
tr: Bağlantılar

en: Required
tr: Zorunlu

en: Name
tr: İsim

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: All
tr: Tümü

en: Update available
tr: Güncelleme mevcut

en: Update status
tr: Güncellik kontrol

en: Recent
tr: Son eklenenler

en: New
tr: Yeni

en: Security update
tr: Güvenlik güncellemesi

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Unavailable
tr: Mevcut değil

en: Filter list
tr: Filtre listesi

en: Module filter
tr: Eklenti filtresi

en: Filter the modules list.
tr: Eklenti listesini filtrele.

en: clear
tr: temizle

en: Requires: !module-list
tr: Gerekenler: !module-list

en: Required by: !module-list
tr: Gerek duyanlar: !module-list

en: Administer Module Filter
tr: Eklenti Filtresi'ni (Module Filter) yönet

en: Configure how Module Filter performs.
tr: Eklenti Filtresi'nin (Module Filter) nasıl çalışma şeklini yapılandır.
