Module Filter (7.x-2.2) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Administration
ast: Alministración

en: Version
ast: Versión

en: Required
ast: Requeríu

en: Name
ast: Nome

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: All
ast: Too

en: Update available
ast: Hai una versión nueva

en: Update status
ast: Estáu de l'anovación
