Module Filter (7.x-2.2) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Name
bo: མིང

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: All
bo: ཡོངས

en: Update available
bo: གསར་སྒྱུར་བྱ་རུང་བ།

en: New
bo: གསར་བ

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Unavailable
bo: སྤྱོད་མི་ནུས།

en: No results
bo: མཇུག་འབྲས་མེད

en: Requires: !module-list
bo: !module-list་དགོས་ངེས་ཡིན།

en: Required by: !module-list
bo: དགོས་མཁན། !module-list
