Module Filter (7.x-2.2) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: Version
et: Versioon

en: Links
et: Lingid

en: Required
et: Kohustuslik

en: Name
et: Nimi

en: Unknown
et: Tundmatu

en: All
et: Kõik

en: Update available
et: Uuendus saadaval

en: Update status
et: Uuenduste olek

en: Recent
et: Hiljutised

en: New
et: Uus

en: Security update
et: Turvauuendus

en: Tabs
et: Sakid

en: Unavailable
et: Pole saadaval

en: Filter list
et: Moodulite filter

en: Module filter
et: Moodulite filter

en: Requires: !module-list
et: Vajab mooduleid: !module-list

en: Required by: !module-list
et: Vajalik moodulitele: !module-list

en: Administer Module Filter
et: Moodulite filtri haldamine
