Module Filter (7.x-2.2) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Version
fi: Versio

en: Links
fi: Linkit

en: Required
fi: Pakollinen

en: Name
fi: Nimi

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: All
fi: Kaikki

en: Update available
fi: Päivitys saatavilla

en: Update status
fi: Päivitystiedot

en: New
fi: Uusi

en: Security update
fi: Tietoturvapäivitys

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Unavailable
fi: Ei saatavilla

en: No results
fi: Ei tuloksia

en: Requires: !module-list
fi: Vaatii nämä: !module-list

en: Required by: !module-list
fi: Tätä vaativat: !module-list

en: Version: !module-version
fi: Versio: !module-version
