Module Filter (7.x-2.2) - en to hu translation catalogue (62 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Version
hu: Verzió

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Required
hu: Szükséges

en: Name
hu: Név

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: All
hu: Mind

en: Update available
hu: Frissítés elérhető

en: Update status
hu: Frissítési állapot

en: Recent
hu: Friss

en: New
hu: Új

en: Security update
hu: Biztonsági frissítés

en: Tabs
hu: Fülek

en: Unavailable
hu: Nem elérhető

en: Ignored from settings
hu: Frissítés figyelés letiltva

en: Filter list
hu: Lista szűrése

en: Module filter
hu: Modulszűrő

en: Filter the modules list.
hu: Szűrést biztosít a modulok listájához.

en: No results
hu: Nincs eredmény

en: clear
hu: törlés

en: Requires: !module-list
hu: Igényli: !module-list

en: Required by: !module-list
hu: !module-list használja

en: Administer Module Filter
hu: <em>Module Filter</em> adminisztrációja

en: Configure how Module Filter performs.
hu: A <em>Module Filter</em> működésének beállítása.

en: Settings used with the tabs view of the modules page.
hu: A fülek beállításai a modulok listájánál.

en: Number of enabled modules
hu: Engedélyezett modulok száma

en: Display the number of enabled modules in the active tab along with the total number of modules.
hu: Megjeleníti az engedélyezett modulok és a tiltott modulok számát az aktív fülön.

en: Set focus to filter field on page load
hu: Oldalbetöltéskor a szűrőmezőn legyen a fókusz

en: Enhance the modules page with tabs
hu: A modullistát fülek alkalmazásával javítja

en: Alternate tabbed theme that restructures packages into tabs.
hu: Alternatív, füleket használó smink ami a csomagokat fülek alá rendezi.

en: Visual aids
hu: Vizuális segítők

en: When enabling/disabling modules, the module name will display in the tab summary.<br />When filtering, a count of results for each tab will be presented.
hu: Egy modul telepítésekor/eltávolításakor a modul neve meg fog jelenni a hozzá tartozó fülön.<br />Szűréskor minden fülön látható lesz az eredmények száma.

en: Hide tabs with no results
hu: Az eredményeket nem tartalmazó fülek elrejtése

en: When a filter returns no results for a tab, the tab is hidden. This is dependent on visual aids being enabled.
hu: Ha egy szűrőhöz nincs eredmény a fülön, akkor a fül el lesz rejtve. Engedélyezni kell hozzá a vizuális segítőket.

en: For sites with lots of tabs, enable to help keep the 'Save configuration' button more accessible.
hu: Azokon az oldalakon ahol sok a fül az engedélyezése segít a 'Beállítások mentése' gombot jobban hozzáférhetővé tenni.

en: Use URL fragment
hu: Lapon belüli átirányítás használata

en: Use URL fragment when navigating between tabs. This lets you use the browsers back/forward buttons to navigate through the tabs you selected.
hu: Lapon belüli átirányítás használata a fülek közötti navigáláshoz. Lehetővé teszi, hogy a kiválasztott fülek között a böngésző előző oldal/következő oldal gombjaival lehessen navigálni.

en: When the Overlay module is enabled this functionality will not be used since overlay relies on the URL fragment.
hu: Nincs hatása ha az <em>Overlay</em> modul engedélyezett mivel az átfedés lapon belüli átirányításokat használ.

en: Use switch instead of checkbox
hu: Kapcsoló használata jelölőnégyzet helyett

en: This is purely cosmetic (at least for now). Displays a ON/OFF switch rather than a checkbox to enable/disable modules.<br /><strong>Modules will not actually be enabled/disabled until the form is saved.</strong>
hu: Ez csak kozmetikai beavatkozás (legalábbis jelenleg). A modulok telepítéséhez és eltávolításához egy ON/OFF gombot jelenít meg jelölőnégyzet helyett.<br />A modulok nem lesznek ténylegesen telepítve vagy eltávolítva az űrlap mentéséig.

en: Track recently enabled/disabled modules
hu: Frissen telepített/eltávolított modulok követése

en: Adds a "Recent" tab that displays modules that have been enabled or disabled with the last week.
hu: Egy „Friss” fület hoz létre ami megjeleníti az előző héten telepített vagy eltávolított modulokat.

en: Remember the last selected filter.
hu: Utoljára kiválasztott szűrő megjegyzése.

en: When enabled, the last state (All, Update available, Security update, Unknown) will be remembered.
hu: Ha engedélyezett, megjegyzi a legutolsó állapotot (Mind, Frissítés elérhető, Biztonsági frissítés, Ismeretlen).

en: The module %name is enabled and thus this setting will have no affect.
hu: %name modul telepítve van ezért ennek a beállításnak nem lesz semmilyen hatása.

en: Page actions
hu: Oldalműveletek

en: Filter list by module. Use the query operator "perm" to filter by permission, e.g., perm:access.
hu: Lista szűrése modul szerint. A „perm” lekérdezési operátor használatával lehet engedély szerint szűrni, például: perm:access.

en: Configure how the modules page looks and acts.
hu: A modullistázó oldal kinézetének és viselkedésének beállítása.

en: Modules installed within the last week.
hu: Az elmúlt héten telepített modulok.

en: No modules added within the last week.
hu: Az elmúlt héten nem voltak modulok telepítve.

en: Modules enabled/disabled within the last week.
hu: Az elmúlt héten telepített vagy eltávolított modulok.

en: No modules were enabled or disabled within the last week.
hu: Az elmúlt héten nem voltak modulok telepítve vagy eltávolítva.

en: @enabled of @total
hu: @enabled / @total

en: Version: !module-version
hu: Változat: !module-version

en: Dynamically position Save button
hu: A „Mentés” gomb dinamikus elhelyezése

en: Remember active tab.
hu: Aktív fül megjegyzése

en: When enabled, the active tab will be remembered.
hu: Ha engedélyezett, megjegyzi az aktív fület.

en: Currently has no effect when using Overlay module.
hu: Jelenleg nincs hatása ha az <em>Overlay</em> modul használatban van.
