Module Filter (7.x-2.2) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Name
hy: Անուն

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Update available
hy: Թարմացումը հասանելի է
