Module Filter (7.x-2.2) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Version
kk: Нұсқа

en: Required
kk: Қажетті

en: Name
kk: Аты

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: All
kk: Барлық

en: Update available
kk: Жаңарту қолжетімді

en: Update status
kk: Статусты жанарту
