Module Filter (7.x-2.2) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Description
ml: വിവരണം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Links
ml: ലിങ്കുകൾ

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം

en: Name
ml: പേര്

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Update status
ml: നവീകരണ സ്ഥിതി
