Module Filter (7.x-2.2) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Name
mn: Нэр

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: All
mn: Бүгд

en: Update status
mn: Статусыг шинэчлэх
