Module Filter (7.x-2.2) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Name
my: အမည်

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Unavailable
my: မရရှိနိုင်ပါ
