Module Filter (7.x-2.2) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Version
nn: Versjon

en: Required
nn: Påkrevd

en: Name
nn: Namn

en: All
nn: Alle

en: Requires: !module-list
nn: Krevjer: !module-list

en: Required by: !module-list
nn: Krevjast av: !module-list
