Module Filter (7.x-2.3) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Description
bn: বিবরণ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Required
bn: অত্যাবশ্যক

en: Name
bn: নাম

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: All
bn: সমস্ত
