Module Filter (7.x-2.3) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Description
id: Deskripsi

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Administration
id: Administrasi

en: Version
id: Versi

en: Links
id: Tautan-tautan

en: Required
id: Wajib

en: Name
id: Nama

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: All
id: Semua

en: Update available
id: Tersedia pembaruan

en: Recent
id: Terbaru

en: New
id: Baru

en: Security update
id: Pemutakhiran keamanan

en: Tabs
id: Tab

en: Unavailable
id: Tidak tersedia

en: Requires: !module-list
id: Membutuhkan: !module-list

en: Required by: !module-list
id: Diperlukan oleh: !module-list
