Module Filter (7.x-2.3) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Description
hi: उल्लेख

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Version
hi: संस्करण

en: Links
hi: लिंक

en: Required
hi: ज़रूरी

en: Name
hi: नाम

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: All
hi: सभी

en: Update available
hi: अपडेट उपलब्ध

en: Update status
hi: नवीनतम स्थिति

en: New
hi: नया

en: Security update
hi: सुरक्षा अद्यतन

en: Tabs
hi: टैब्स
