Module Filter (7.x-2.3) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Version
lv: Versija

en: Links
lv: Saites

en: Required
lv: Obligāts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Unknown
lv: Nezināms

en: All
lv: Visi

en: Update available
lv: Pieejams atjauninājums

en: New
lv: Jauns

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Unavailable
lv: Nav pieejams
