Module Filter (7.x-2.3) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Administration
os: Разамынад

en: Version
os: Верси

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Name
os: Ном
