Module permissions (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Administration
af: Administrasie

en: Version
af: Weergawe

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Name
af: Naam

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Administer settings.
af: Administreer instellings
