Module permissions (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: List
bs: Izlistaj

en: Description
bs: Opis

en: Administration
bs: Administracija

en: Version
bs: Verzija

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Name
bs: Ime
