Module permissions (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: List
hi: सूची

en: Description
hi: उल्लेख

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Version
hi: संस्करण

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Name
hi: नाम

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Administer settings.
hi: व्यवस्था प्रशासन.
