Module permissions (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: List
my: စာရင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Name
my: အမည်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Administer settings.
my: အပြင်အဆင်များကို စီမံခန့်ခွဲရန်
