Module permissions (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: List
bn: তালিকা

en: Description
bn: বিবরণ

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Version
bn: সংস্করণ

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: Name
bn: নাম

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন
