Module permissions (7.x-1.1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: List
mg: Lisitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: Administer settings.
mg: Fitantanana sy fanamboarana ny anatin'ny sehatra
