Module permissions (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: List
te: జాబితా

en: Description
te: వివరణ

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Version
te: సంచిక

en: Name
te: పేరు
