Module permissions (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: List
oc: Listar

en: Description
oc: Descripcion

en: Administration
oc: Administracion

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Name
oc: Nom

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
oc: Avís : Assigneu-lo solament als ròtles de confiança; aqueste permés a implicacions en la seguretat.

en: Administer settings.
oc: Administrar los paramètres
