Module permissions (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Name
ps: نوم

en: Configuration
ps: سازول

en: Administer settings.
ps: امستنو پازوالنه.
