Module permissions (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: List
pt: Lista

en: Description
pt: Descrição

en: Administration
pt: Administração

en: Version
pt: Versão

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Name
pt: Nome

en: Configuration
pt: Configurações

en: project page
pt: página do projeto

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
pt: Aviso: Dê apenas para papéis de confiança. Esta permissão tem implicações de segurança.

en: Administer settings.
pt: Administrar configurações.

en: Module Permissions
pt: Permissões de módulo
